DT024CTFT-TS
Description
LCD DISP TFT 2.4" 240X320
DataSheet
DT024CTFT-TS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H