E35RD-MW420-C
Description
3.5" TFT CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
E35RD-MW420-C PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:45.96mm W x 76.20mm H