SK-GEN4-50D-CLB-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
DataSheet
SK-GEN4-50D-CLB-PI PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H