EVE3-43A-BLM-TPR-F32
Description
4.3" 480X272 PIXEL RESISTIVE TOU
DataSheet
EVE3-43A-BLM-TPR-F32 PDF
Type Description
Series:EVE3
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H