NHD-1.69-160128G
Description
1.69" FULL COLOR OLED GLASS
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-1.69-160128G PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:Transflective
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.69" (42.93mm)
Viewing Area:35.58mm W x 28.86mm H