MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN
Description
3.5" LCD TFT DISPLAY
DataSheet
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H