HTT50A-TPN-BLM-B0-H6-CH-V5
Description
GRAPHIC TFT HDMI RGB 5.0V FULL C
DataSheet
HTT50A-TPN-BLM-B0-H6-CH-V5 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:110.70mm W x 67.40mm H