E2213JS0C1
Manufacturer
Pervasive Displays
VIGOR # :
Description
2.13" EPD, SPECTRA, W.ITC
DataSheet
E2213JS0C1 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.13" (54.10mm)
Viewing Area:48.55mm W x 23.71mm H