NHD-1.8-128160EF-CTXI#
Description
DISPLAY LCD TFT 24PIN
DataSheet
NHD-1.8-128160EF-CTXI# PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.8" (45.72mm)
Viewing Area:28.03mm W x 35.04mm H