TCG084SVLQAPNN-AN20
Description
DISPLAY SVGA 800 X 600
DataSheet
TCG084SVLQAPNN-AN20 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.40mm W x 127.80mm H