GEN4-IOD-28T
Description
DISPLAY LCD RES WIFI 2.8"
DataSheet
GEN4-IOD-28T PDF
Type Description
Series:gen4-IoD
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H