AFY320240B0-3.5N12NTM
Description
LCD TFT MOD 3.5" 320240 RGB
DataSheet
AFY320240B0-3.5N12NTM PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H