NHD-4.3-480272EF-ASXV#-CTP
Description
LCD TFT 480X272 HIGH BRIGHT
DataSheet
NHD-4.3-480272EF-ASXV#-CTP PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H