NHD-1.69-160128UGC3
Description
DISPLAY FULL COLOR OLED 1.69"
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-1.69-160128UGC3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.7" (42.93mm)
Viewing Area:35.00mm W x 28.00mm H