NHD-4.3-480272FT-CTXL-T
Description
4.3" EVE2 TFT STD. MODULE RES TO
DataSheet
NHD-4.3-480272FT-CTXL-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H