90-00035-A0
Manufacturer
Precision Design Associates, Inc.
VIGOR # :
Description
TOUCHSCREEN MOD 3.5" TM3500
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
90-00035-A0 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H