TCG104XGLPAPNN-AN30
Description
LCD MOD TFT 10.4" XGA TRANSMISS
DataSheet
TCG104XGLPAPNN-AN30 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:210.43mm W x 157.82mm H