T-55343GD035JU-LW-AEN
Description
LCD 3.5" TFT 320X240 W/TOUCH WHT
DataSheet
T-55343GD035JU-LW-AEN PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H