NHD-3.12-25664UCB2
Description
LCD OLED GRAPHIC 256 X 64 BLUE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-3.12-25664UCB2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
Viewing Area:82.00mm W x 22.00mm H