TCG066AALPAANN-GN00
Description
LCD TFT 800X92 6.6"
DataSheet
TCG066AALPAANN-GN00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.6" (167.64mm)
Viewing Area:164.40mm W x 18.91mm H