DLC1010ACM36QT-1
Description
10.1" TFT 1024X600
DataSheet
DLC1010ACM36QT-1 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:226.40mm W x 129.00mm H