GEN4-4DPI-43T
Description
LCD RES TOUCH 4.3" RASPBERRY PI
DataSheet
GEN4-4DPI-43T PDF
Type Description
Series:gen4-4DPi
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H