EVE2-43A-BLM-TPN
Description
DISPLAY LCD TFT 4.3" EVE
DataSheet
EVE2-43A-BLM-TPN PDF
Type Description
Series:EVE2
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.70mm W x 57.50mm H