T-55532D104J-LW-A-ADN
Manufacturer
Kyocera Display
VIGOR # :
Description
LCD TFT DISPLAY 10.4" TRANS
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
T-55532D104J-LW-A-ADN PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.40mm H