SK-24PTU-PI
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
KIT ULCD-24PTU-PI USD4GB UUSBPA5
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-24PTU-PI PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Not For New Designs
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H