EVE2-35G-BLM-TPC
Description
BACK LIGHT BLM TOUCH TPC
DataSheet
EVE2-35G-BLM-TPC PDF
Type Description
Series:G
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H