EA TFT057-32ANN
Description
LCD MOD 320X240 RGB W/ BACKLIT
DataSheet
EA TFT057-32ANN PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
Viewing Area:117.90mm W x 89.10mm H