AFR240320A0-1.77INTM
Description
1.77'' IPS 240X320 MCU/SPI/RGB
DataSheet
AFR240320A0-1.77INTM PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.77" (44.96mm)
Viewing Area:29.64mm W x 38.32mm H