DLC0091CNOG-W-1
Description
0.91" PMOLED 128X32 WHITE
DataSheet
DLC0091CNOG-W-1 PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:0.91" (23.11mm)
Viewing Area:24.38mm W x 7.58mm H