DT028BTFT-PTS2
Description
DT028BTFT W/ CAPACITIVE TOUCH
DataSheet
DT028BTFT-PTS2 PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H