4DPI-35-II
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPL 3.5" 320X480 PRIMARY RASPB
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
4DPI-35-II PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:73.40mm W x 49.00mm H