DT070BTFT
Description
LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
DataSheet
DT070BTFT PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.21mm W x 85.92mm H