MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR
Description
4.3" LCD TFT DISPLAY RESISTIVE
DataSheet
MOP-TFT480272-43A-BLM-TPR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:97.04mm W x 55.85mm H