AFY1280800A0-10.1INTH-R
Description
10.1" SUNLGHT READABLE TFT RES
DataSheet
AFY1280800A0-10.1INTH-R PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:218.95mm W x 137.60mm H