AFR240240A0R-1.3INTM
Description
1.3 ROUND IPS 240240 MCU/SPI/RGB
DataSheet
AFR240240A0R-1.3INTM PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.3" (33.02mm)
Viewing Area:32.40mm W x 32.40mm H