EVE3-35G-BLM-TPC-F32
Description
3.5" 320X240 PIXEL CAPACITIVE TO
DataSheet
EVE3-35G-BLM-TPC-F32 PDF
Type Description
Series:EVE3
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H