ULCD-32PTU-AR
Description
LCD ARDUINO 3.2" SHIELD & CBL
DataSheet
ULCD-32PTU-AR PDF
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:48.60mm W x 64.80mm H