LQ085Y3DW01
Description
TFT 8.5"LCD COLOR W/LED BCK LT
DataSheet
LQ085Y3DW01 PDF
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.5" (215.90mm)
Viewing Area:184.80mm W x 110.88mm H