AFY1280800A0-10.1INTH-C-HDMI
Description
10'' HDMI/USB/VGA PCAP1280800
DataSheet
AFY1280800A0-10.1INTH-C-HDMI PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:216.96mm W x 135.60mm H