LTA121C32SF
Manufacturer
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
VIGOR # :
Description
LCD 12.1INCH 800X600 SVGA LVDS
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
LTA121C32SF PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)
Viewing Area:246.00mm W x 184.50mm H