LCT-H320240M57W
Description
DISPLAY LCD-TFT 320X240
DataSheet
LCT-H320240M57W PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
Viewing Area:115.20mm W x 86.40mm H