NHD-5.7-640480WF-CTXL #-T
Description
LCD TFT 5.7" 640X480 WHT TCHPNL
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
NHD-5.7-640480WF-CTXL #-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
Viewing Area:118.20mm W x 88.70mm H