LCT-H320240M35WT
Description
DISPLAY LCD-TFT 320X240 W/TOUCH
DataSheet
LCT-H320240M35WT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.00mm W x 54.50mm H