LQ104S1DG21
Manufacturer
Sharp Microelectronics
VIGOR # :
Description
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
LQ104S1DG21 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.40mm H