NHD-1.8-128160TF-CTXI#
Description
LCD TFT DISPLAY 128X160 1.8"
DataSheet
NHD-1.8-128160TF-CTXI# PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.8" (45.72mm)
Viewing Area:28.03mm W x 35.04mm H