LCT-H320240M35W
Manufacturer
Lumex, Inc.
VIGOR # :
Description
DISPLAY TFT-LCD 320X240
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
LCT-H320240M35W PDF
Type Description
Series:InfoVue
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.00mm W x 54.50mm H