LTA085C184F
Description
LCD 8.5INCH 800X480 WVGA TOUCH
DataSheet
LTA085C184F PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:8.5" (215.90mm)
Viewing Area:184.80mm W x 110.88mm H