GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CT-V5
Description
LCD TOUCH TFT 5.0" TTL/I2C
DataSheet
GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CT-V5 PDF
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:111.80mm W x 68.80mm H