AFL240320A0-3.2N12NTM-ANO
Description
3.2'' ARDUINO TN TFT 240320 SPI
DataSheet
AFL240320A0-3.2N12NTM-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:50.60mm W x 66.80mm H