DT070ATFT-TS
Description
LCD DISP TFT 7.0" 800X480
DataSheet
DT070ATFT-TS PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.08mm W x 85.92mm H